Radyo 34


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Radyo 34

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 34 2009 senesinden itibaren yayın yapan bir radyo kanalıdır. İstanbul çevresinde 88.0 frekansından yayınlarına devam etmektedir. Bu radyo kanalı arabesk ve fantezi müzik yayını yapmaktadır. Eski ve yeni şarkı ayırmaksızın yayınlarını sürdürmektedir. Dinleyicilere keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için çalışan radyo kanalı kesintisiz olarak yayın hayatını devam ettirmektedir.

Arabesk müzik ülkemizde çok dinlenen bir türdür. Ülkemize ait olan bu müzik tarzı genel olarak aşk, keder ve dert gibi konulara değinmektedir. Psikolojik olarak zor zamanlar geçiren kişiler tarafından ilaç olarak görülmektedir. Tabi ki arabesk müzik denince akla gelen çok büyük sanatçılar vardır. Bunlara örnek olarak Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay verilebilir.


Türkiye'nin En Damar Radyosu

Arabesk yayını yapan Radyo 34 kanalı 'Türkiye'nin En Damar Radyosu' sloganıyla yayınlarına devam ediyor. Büyük bir geçmişe sahip olan radyo kanalı geçmiş senelerini tecrübeye çevirmiş durumda. Başarılı ve çalışkan bir ekibe sahip olan Radyo 34 düzenli ve kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Ayrıca özenle hazırlanan müzik listeleri dinleyiciyle paylaşılıyor.

Radyo 34 İstanbul bölgesinde 88.0 frekansında yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Radyo alıcınızı 88.0 frekansına ayarlayarak canlı olarak Radyo 34'ü dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo 34'ü dinleyebilirsiniz. Ayrıca Radyo 34'ün mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden yayını takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 677 2 677
  • Web:http://www.radyo34.com.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyo34official/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo34
  • Benzer Aramalar:Radyo 34 dinle