Radyo 24


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 24

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 24, Bursa merkezli olan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği arabesk ve fantezi müzik olan radyo kanalı dinleyicilerine kesintisiz bir şekilde yayın sunmaktadır. Bursa bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda internet yayınlarıyla tüm dünyaya ulaşmaktadır. Radyo 24 arabesk müzik konusunda en kaliteli içeriği sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Radyo 24, 1992 senesinde Bursa'da kurulan ilk radyo kanallarından bir tanesidir. Bursa'da radyoculuk konusunda öncü olan radyo kanalı tüm Bursa'ya karasal yayın sunmaktadır. Teknik ekibi tarafından tasarlanan güçlü vericileri sayesinde tüm Bursa'yı kapsayan bir altyapıya sahiptir. Radyo 24, Bursa'da öncü radyolardan bir tanesi olduğu için her anlamda diğer radyolara göre bir adım önde bulunmaktadır.


Bursa'da arabesk ve fantezi müziğin adresi

Radyo 24, Başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de severek dinlenen bir radyo kanalıdır. Arabesk ve fantezi müzik severler için en çok tercih edilen kanallardan bir tanesidir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listeleriyle en kaliteli müzikler dinleyicileriyle buluşmaktadır. Radyo 24, Bursa'nın en köklü yerel radyo kanallarından bir tanesi olarak radyo yayınlarını sürdürmektedir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo 24, Bursa bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir. Bursa'da Radyo 24 dinlemek için 88.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 24'ün canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bununla beraber Radyo 24 uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden yayınlara erişebilirsiniz.

  • Telefon:(0224) 224 00 12
  • Web:http://www.bursaradyo24.com
  • Benzer Aramalar:Radyo 24