Radyo 2000 Erzincan


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 2000 Erzincan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 2000, Erzincan'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarını sürdüren radyo kanalı genel olarak Türk halk müziği, özgün müzik, yöresel müzik ve türkü tarzında yayınlar yapmaktadır. Erzincan'dan yayın yapan radyo kanalının aynı zamanda Erzincan bölgesinde karasal yayın hizmeti de bulunmaktadır.

Radyo 2000'in karasal yayını Erzincan'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de burada yer almaktadır. Erzincan haricindeki bölgelerde Radyo 2000'i internet üzerinden dinleyebilirsiniz. Radyo 2000'in yayınlarında paylaşılan türkülerle ve Türk halk müziğindeki şarkılarla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Türk halk müziği severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo 2000 olacaktır. Radyo 2000 en iyi türküleri dinleyicilerine sunmaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde program düzenleyen yayıncılarla hoş sohbetlere ve en iyi şarkılara ulaşabilirsiniz.


Erzincan'ın kanalı; Radyo 2000

Radyo 2000 kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Radyo 2000'in yayın tarzı türkü severler için birebirdir. Aynı zamanda yöresel müziklerde yer veren radyo kanalı böylece yayın çeşitliliği sağlayarak farklı dinleyici kitlerine de yayın yapmayı hedeflemektedir.

Radyo 2000'in teknik destek ekibi tarafından yapılan çalışmalarda oldukça başarılı bir şekilde sürmektedir. Tüm Erzincan bölgesine karasal yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini sunmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden kesintisiz bir yayın akışı sunmaktadır.

Radyo 2000'in sadece teknik ekibi değil aynı zamanda yayın ekibi de işinde oldukça profesyoneldir. Radyo da yayınlanan şarkılar ve türküler tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Bunun yanında gün içerisinde düzenlenen programlarla en iyi radyo yayınlarını dinleyicisiyle paylaşmaktadır.

Radyo 2000'in Erzincan'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Erzincan bölgesinde Radyo 2000 dinlemek için 92.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 2000'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla internet erişiminizin olduğu her yerden Radyo 2000'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 446 223 35 52
  • Adres:Halitpaşa Cad. Murat İş Hanı Kat 2 No:207 Erzincan
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyo2000/
  • Twitter:https://twitter.com/906radyo2000
  • Benzer Aramalar:Radyo 2000