Radyo 2000


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 2000

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 2000, arabeskin kalbi sloganıyla yayın yapan bir kanaldır. Sloganından da anlaşılacağı üzere arabesk ve fantezi müzik türünde yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Gün içerisinde kesintisiz olarak yayınlarını sürdüren radyo kanalı dinleyicileri memnun etmek için özenle şarkı listesi hazırlıyor. Arabesk müzik severlerin kalbini fethetmeyi başaran bir yayın akışına sahiptir.

Radyoda paylaşılan müziklerin yanında yayıncıların gerçekleştirdiği radyo yayınları hoş sohbetlerle beraber dinleyicileri keyiflendirmeyi başarıyor. Aynı zamanda Radyo 2000 karasal yayın yapan bir radyo kanalıdır. İstanbul bölgesinde 90.6 frekansında yayınlarını sürdürmektedir. Özellikle trafikteki sürücüler tarafından çok tercih edilen bir radyo kanalıdır.


Arabeskin Adresi

Arabesk müzik Türkiye'de en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir. Sevilerek dinlenen bu müzik tarzı genelde yavaş tempoya sahiptir ve aşk,keder, dert gibi konuları işlemektedir. Aynı zamanda bu müzik tarzı ülkemize aittir. Arabesk müzik denince Türkiye'de çok büyük sanatçılar akıllara gelmektedir. Örneğin; Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay gibi büyük isimler arabesk müziğin baş tacı olmuştur.

Radyo 2000 kanalının karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştir. İstanbul ve çevresinde 90.6 frekansında yayın yapan radyo kanalını radyo alıcınızdan dinleyebilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo 2000 kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza uygulama yükleyerek dilediğiniz yerden Radyo 2000'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:http://www.2000.com.tr/iletisim.html
  • Telefon:0 328 826 15 15
  • Web:http://www.2000.com.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYO.IKIBIN.ARABESK/
  • Twitter:https://twitter.com/906RADYO2000
  • Benzer Aramalar:radyo 2000