Radyo 20


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 20

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 20, Denizli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Radyo 20'nin yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Denizli'ye karasal yayın hizmeti sunulmaktadır.

Radyo 20, Denizli'den yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yürütülen yayınları sayesinde Denizli haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca karışık tarzdaki yayınları sayesinde büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo 20'nin yayınları oldukça kaliteli bir şekilde ilerlemektedir. En hit parçaları paylaşan radyo kanalı bölgenin en iyilerinden bir tanesidir. Denizli'de yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda bölgedeki ve ülke genelindeki gelişmeleri paylaşmaktadır. Ayrıca magazin programlarına da yer vererek magazin severler için ünlülerin hayatlarını da takip etmenizi sağlamaktadır.


Radyo 20; Kentin Güçlü Sesi

Radyo 20, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmüştür. Dinleyicilerine oldukça fazla önem veren radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerinin isteklerini de radyoda paylaşmaktadır. Hem gündemden haberdar olmak için hem de en yeni şarkıları dinlemek için Radyo 20'yi tercih edebilirsiniz.

Radyo 20, oldukça eski bir radyo kanalı olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyo 20'de düzenlenen radyo programlarında geleneklerimize ve Türkçe'mize oldukça önem verilmektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo 20'nin teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Denizli halkına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunulan yayınlarını kesintisiz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Radyo 20'nin Denizli'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Denizli'de Radyo 20 dinlemek için 91.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 20'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo 20'yi dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0258) 415 42 72
  • Web:http://www.radyo20.com.tr
  • Adres:Turan Mahallesi Atatürk Caddesi Belediye Geçidi Sokak TN:11 No:4 Daire:3 Sarayköy / Denizli Sarayköy, Denizli, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYO20/
  • Benzer Aramalar:Radyo 20