Radyo 16


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 16

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 16, Bursa merkezli bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda Bursa'da karasal yayın yapan radyo kanalı tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir. Bursa'nın en eski radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo 16, 1993 senesinden bu yana yayınlarını sürdürmektedir. Bursa'daki karasal yayının yanında internet üzerindeki yayınlarıyla tüm dünyaya seslenmektedir.

Radyo 16, Bursa'da en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak karışık bir yayına sahip olan radyo kanalında gün içerisinde farklı tarzlarda müziklerle karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda günün farklı saatlerinde radyoda yapılan programlarla beraber dinleyicilerin keyifli zaman geçirmesi sağlanmaktadır.


Bursa'nın Yaşayan Efsanesi; Radyo 16

Radyo 16, köklü bir radyo kanalı olduğu için 'Bursa'nın yaşayan efsanesi' sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Radyoculuk konusunda en deneyimli radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo 16 tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarına devam etmektedir. Tecrübeli ve başarılı radyo yayıncıları tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları sunmayı hedeflemektedir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo 16, Bursa bölgesinde karasal yayına sahiptir. Radyo 16 dinlemek için 96.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 16'yı canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bununla beraber Radyo 16'nın mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden Radyo 16'nın yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 224 329 87 8
  • Web:http://www.radyo16.com.tr
  • Adres:Demirci mah. Ahıska cad. Esengül sk. No:8 B Blok Kat:1 D:1
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyo16/
  • Benzer Aramalar:Radyo 16