Radyo 11


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 11

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 11, Bilecik'ten yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi türündeki müziklerden oluşmaktadır. Yayın merkezinin Bilecik'te yer almasıyla beraber aynı zamanda Bilecik'te karasal yayına sahiptir ve bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Radyo 11'in karasal yayın merkezinin konumundan dolayı en çok dinleyici sayısı Bilecik'te yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Bilecik haricindeki illerden de dinlenebilmektedir. Arabesk müzik yayınlarıyla fark yaratan radyo kanalı arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Arabesk müzik ülkemizin en çok dinlenen tarzlarından bir tanesi olduğu için Radyo 11'in hitap ettiği kesim oldukça büyüktür. Arabesk müzik her ne kadar keder, dert gibi temalara değinse bile günlük hayatta çok dinlenmektedir. Kesintisiz arabesk müzik dinlemek için Radyo 11'in yayınlarını takip edebilirsiniz.


Bilecik'in Sesi Radyo 11

Radyo 11, bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Bilecik'in en eski radyolarından bir tanesidir. Radyo 11, 1994 senesinde kurulmuş olan ilk radyo kanallarından bir tanesidir. O günlerde büyük önem taşıyan radyolardan günümüze kadar büyük çalışmalar ile gelmiştir.

Radyo 11 yayınlarını tüm profesyonelliği ile devam ettirmektedir. teknik ekibinin yaptığı çalışmalar, kullanılan teknolojik ekipmanlarıyla beraber ses kalitesini en iyi seviyeye getirmeyi hedeflemektedir. 300 Watt gücündeki vericisi sayesinde tüm Bilecik'i kapsayan karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Aynı zamanda profesyonel bir yayın ekibinden oluşan yayıncılarıyla en kaliteli yayınları sunmaktadır. Türkçe'nin kullanımı ve diksiyon konusunda oldukça iyi olan yayıncıların sunduğu programlarıyla Türkçe'ye verilen değer ortaya koyulmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo 11'in Bilecik'te karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bilecik'de Radyo 11 dinlemek için 105.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 11'i canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulama sayesinde istediğiniz yerden Radyo 11'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0228 212 60 00
  • Web:Gazipaşa Mah.Rasimbey Cad. No:5 Kat:6 Daire:24 Bilecik
  • Twitter:https://www.facebook.com/radyo11/
  • Benzer Aramalar:Radyo 11