Radyo 1


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo 1

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo 1


Eğer sadece birbirinden farklı müzik türleri dinleme konusunda değil aynı zamanda hayatın her alanından farklı deneyimler eşliğinde kaliteli bilgiler edinmek isterseniz en doğru adres Radyo 1’dir. Kültür sanattan en güncel haberlerine, teknolojiden birçok farklı sağlık konusunda da yine birbirinden değişik haberleri gün içerisinde sunan bu güzel radyo içerisinde, böylesi özel bir çizgisiyle her geçen gün bünyesine daha fazla dinleyecek katmaktadır. Radyoyu uydu üzerinden dinleme şansı bulabilirken farklı frekansları eşliğinde ülkenin birçok değişik şehrinde de dinleme fırsatı elde edebilirsiniz. Ayrıca yine internet üzerinden de dilediğiniz herhangi bir noktadan bu güzel radyo dinleme şansını bulabilirsiniz.
 
En güzel şarkılar ve programlar
 
Radyo 1 ilkesi gereği şarkılar ile birlikte büyük bir oranda farklı alanlardan konuları değişik programlar eşliğinde dinleyicisine sunarak güzel bir zaman geçirme olanağı vermektedir.  Fakat birçok değişik günümüz pop şarkıları ile birlikte Türk Sanat Müziği ya da Türk halk müziğinin yanı sıra fantezi müzik ve rock müziklerini de yine hafta içi ve hafta sonları en güzel programları eşliğinde canlı olarak sunmakta ve güzel bir dinleme imkanı vermektedir. Ayrıca saat başlarında verilen en güncel haberler ile gündemde olan biten tüm detayları her daim öğrenebilir ve birbirinden güzel şarkıları dinlerken artı olarak güncel bilgilerden de faydalanabilirsiniz. Farklı bir çizgisi ile birlikte kesin bir dinleyici kitlesi elde eden Radyo 1 bünyesinde hayatın her alanında birçok farklı konuyu en güncel halleri ile bulabilir ve farklı programlar  eşliğinde dinleme şansına erişebilirsiniz.
 
Birçok değişik program çeşitleri
 
Hafta sonu veya hafta içi günün 24 saati farklı şarkıların yanı sıra teknoloji haberleri, sağlık haberleri ya da sinema, kitap ve bunun gibi çok değişik sanat haberlerinin yanı sıra ünlü kişilerden en yeni haberleri de yine Radyo 1 bünyesinde bulabilir, en güzel şarkıları dinlerken bu bilgileri de elde edebilirsiniz. Radyoya dilediğiniz birçok farklı noktadan ulaşabilir uydu ile birlikte farklı frekansların yanı sıra siteye giriş yaparak doğrudan radyo linkine tıklamak suretiyle bağlantı kurup hemen radyo dinle bünyesinde keyfinizce dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 312 463 31 70
  • Web:http://radyo.trt.net.tr
  • Adres:TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı Or-An / Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/TRTRadyo
  • Twitter:https://twitter.com/trtradyo
  • Benzer Aramalar:radyo 1 dinle, trt 1 radyosu, trt radyo haber canlı izle