Radyo 08


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 08

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 08, Artvin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Genel olarak yayın tarzı karışık tarzdaki müziklerden oluşan radyo kanalı aynı zamanda tüm Artvin'e karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Karasal yayın merkezinin Artvin'de yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Artvin'de yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla Artvin haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo 08'in yayınları karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.

Radyo 08'in misyonu yeni teknolojik ekipmanları kullanarak yayıncılığı zirveye taşımak olmuştur. Uzun sürelerdir Artvin'de yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo 08'de ağırlıklı olarak pop müzik yayınına yer verilse de türkü, rock, slow gibi farklı tarzlardaki müziklerle de karşılaşabilirsiniz. Bununla beraber Radyo 08'de gün içerisinde haberlere de yer verilmektedir.


Radyo 08; Artvin'in Radyosu

Radyo 08, 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı en kaliteli yayınları sunmak için çalışmaktadır. 2003 senesinde 08 Haber bünyesine dahil olan radyo kanalı giderek büyümeye devam etmiştir.

Radyo 08 oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyo 08'de düzenlenen radyo programlarında geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli önem verilmektedir. Gün içerisinde bölgede ve ülke genelindeki gelişmeler de radyo aracılığıyla dinleyicilere ulaştırılmaktadır. Bunun yanında radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo 08'in sadece yayıncıları değil aynı zamanda teknik ekibi de en iyi şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm Artvin bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanları kullanarak en iyi ses kalitesiyle yayın yapmayı hedeflemektedir. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sağladığı yayınlarını kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır.

Radyo 08'in Artvin'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Artvin'de Radyo 08 dinlemek için 91.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 08'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo 08'i takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0466) 212 68 56
  • Web:http://www.08haber.com
  • Adres:DERE MAH. HALİTPAŞA CAD. N:45/2 Artvin
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo08/
  • Benzer Aramalar:Radyo 08