Radyo 06


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 06

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 06 Ankara'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği arabesk ve fantezi müzik tarzında olmaktadır. Aynı zamanda Ankara'da karasal yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Karasal yayını Ankara'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir. Ankara'da bulunan ve arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo 06 olacaktır.


Ankara'nın Arabesk Radyosu

Radyo 06, günün farklı saatlerinden farklı radyo programlarına yer vermektedir. Arabesk müzik ülkemizin en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için Radyo 06 dinleyicileri büyük bir keyifle radyoyu takip etmektedir. Ayrıca tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılar Radyo 06'da paylaşılmaktadır.

Radyo 06'nın Ankara'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da Radyo 06 dinlemek için 105.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo 06'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo 06'yı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:03122830606
  • Web:http://www.radyo06.com/
  • Adres: 2.Cadde No.:19 Eryaman,06824 Etimesgut/Ankara Türkiye
  • Facebook:www.facebook.com/radyo06
  • Benzer Aramalar:Radyo 06