Radyo 03


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo 03

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo 03 Afyon'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği Türk halk müziği, Türk sanat müziği, türkü ve arabesk yayınlarından oluşmaktadır. Aynı zamanda Afyon'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo 03'ün karasal yayını Afyon'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de burada bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde internet erişimi olan her yerden Radyo 03 dinlenebilmektedir. Bunun yanında karışık müzik tarzı sayesinde hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.

Afyon'un yerel radyo kanalları arasında yer alan Radyo 03 yaptığı yayınlarla bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Türk sanat müziği, Türk halk müziği ve arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Ağırlıklı olarak arabesk müzik tarzına yer veren radyo kanalı kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.


Afyon'un yerel radyosu; Radyo 03

Radyo 03, Afyon'un en seçkin radyo kanallarında bir tanesidir. Özellikle arabesk müzik tarzındaki yaptığı yayınlarıyla dinleyicilerine en iyi müzikleri sunmaktadır. Radyodaki tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulan bir müzik tarzıdır. Radyo 03 bölge halkı tarafından en çok dinlene ve en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyo 03, tek bir tarzda yayın yaptığı için oldukça büyük bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda yayın yapan yayıncı kadrosunda Kürşat, Şükrü, Kaptan Hüseyin, Bilal, Arabeskci Şaban, Ahmet, Duygu, Çağdaş, Murat, Gececi Hasan, Eczacı Serkan, Kübra, Büşra isimleri yer almaktadır.

Radyo 03'ün Afyon bölgesinden karasal yayın yaptığından bahsettik. Afyon'da radyo 03 dinlemek için 102.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak canlı olarak Radyo 03 dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Radyo 03'ün canlı yayınlarını takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0272 214 45 00
  • Web:www.radyo03.com.tr
  • Adres:Özel İdare İşhanı Kat:7 No:81 Afyonkarahisar
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo.03/
  • Benzer Aramalar:Radyo 03