Radio Life


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radio Life

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radio Life, Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Her ne kadar yayın içeriğinin büyük bir kısmı arabesk müziklerden oluşsa bile karma bir yayın akışına sahiptir. Her tarzdan müzik tarzını dinleyebileceğiniz Radio Life kanalı aynı zamanda Kayseri'de karasal yayın yapmaktadır.

Radio Life'ın karasal yayını Kayseri'de bulunduğundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünya tarafından dinlenebilmektedir. Özellikle Kayseri esnafı tarafından sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise Radio Life kanalına reklam vererek iş birliği içerisinde olunmasıdır.


Kayseri'nin Sesi; Radio Life

Radio Life, 1999 senesinde Kayseri'de kurulmuştur. Yayın içeriği her kesime hitap eden bir akışa sahiptir. Pop müzik, arabesk, slow müzik, rock müzik gibi farklı tarzlardaki şarkılara yer vermektedir. Radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdüren radyo kanalı kesintisiz bir şekilde yayınlarını dinleyicilerine sunmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Radio Life'ın Kayseri bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kayseri'de Radio Life dinlemek için 89.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radio Life'ın yayınlarını canlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman Radio Life'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0352 336 45 45
  • Web:http://www.radiolife.com.tr
  • Adres:Gülük Mah.düven önü vakıf işhanı kat:4/401 Melikgazi / KAYSERİ
  • Facebook:https://www.facebook.com/kayseriradiolife/
  • Twitter:https://twitter.com/kayserirdlife
  • Benzer Aramalar:Radio Life