PowerTürk Akustik


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
PowerTürk Akustik

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

PowerTürk Akustik radyosu adından da anlayacağınız üzere Power FM grubunda yayın yapan bir kanaldır. Dolayısıyla Power FM kalitesini yaşatmayı başarıyor. Tecrübeli ekibi ve başarılı çalışanları sayesinde radyoculuk konusunda oldukça iyi çıkartıyorlar. PowerTürk Akustik radyosu sadece akustik müzik yayını yapmaktadır.

En kaliteli ve en popüler akustik parçaları PowerTürk Akustik radyosunda dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda hafta içerisinde canlı yayınlar düzenleniyor ve genellikle hafta sonlarına konuklar davet ediliyor. Böylece hoş sohbetlerle beraber akustik müzik bir araya gelip dinleyicilere sunuluyor. Bununla beraber yerli ve yabancı şarkıların da akustik versiyonları PowerTürk Akustik radyosunda yayınlanıyor.


Akustik şarkıların en doğru adresi

Ülkemizde azımsanmayacak kadar büyük bir akustik müzik dinleyicisi bulunmaktadır. Dolayısıyla akustik müzik yayını yapan radyolar bu konuya değinmiştir. Bu radyolar arasında Power FM'den gücünü alan PowerTürk Akustik kanalı şüphesiz ki en kaliteli yayın yapanlardan bir tanesidir. Farklı şarkıların akustik yorumlarını da bu radyo kanalında dinleyerek farklı tatta şarkılarla tanışmış olacaksınız.

PowerTürk Akustik radyosu herhangi bir frekans yayınına sahip değildir. Dolayısıyla herhangi bir radyo alıcısı ile yayını takip etmek mümkün olmayacaktır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve PowerTürk Akustik kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamasını kullanarak internetinizin olduğu her yerde yayınları takip edebilirsiniz.

  • Web:https://www.powerapp.com.tr/radios/powerturkakustik/
  • Facebook:https://www.facebook.com/powerapp/
  • Twitter:https://twitter.com/powerappmusic
  • Benzer Aramalar:powerTürk akustik