Power XL


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Power XL

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Power XL radyosu Power grubunun bir kanalıdır. Genel olarak yabancı slow müzik paylaşımı yapan radyo 2001 senesinde kurulmuştur. Yabancı müzik olarak dinleyicilere sorunsuz ve en kaliteli müzikleri sunuyor. Merkezi İstanbul'da olan Power XL'ye 100.2 frekansından erişebilirsiniz. Oldukça kaliteli yayın sunan Power XL dinlerken yabancı slow şarkıların arasında hoş sohbetler ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Genel olarak slow parçalar arasında kült hale gelmiş ve popüler slow parçaların tümünü dinleyebilirsiniz. Eşsiz listesi sayesinde kesintisiz bir şekilde Radyo XL'nin keyfine varabilirsiniz. Ayrıca sadece karasal frekanstan değil, web üzerinden veya uydu yayınından da Power XL dinleyebilirsiniz. Power FM radyo gruplarının arasında yer alan Power XL kaliteli ekibi sayesinde birbirinden eğlenceli programlar düzenliyor ve etkileyici sunumu sayesinde dinleyicileri kanala hapsediyor.


Yabancı Slow Müziğin Adresi

Dünyanın her yerinden ulaşabileceğiniz Power XL radyosunda düzenlenen programlara alınan konuklarla eğlence katlanarak büyüyor. Canınız sıkıldığında ve yolculukta başvuracağınız en iyi kanallardan bir tanesi olarak Power XL düşünülebilir. Birbirinden keyifli ve kaliteli müziklerle ruhunuzu dinlendirecek bu radyo kanalı ile eğlenceli vakit geçirmek oldukça mümkün bir hale gelmiş durumda.

Geçmiş zamanların en popüler parçalarının listelenmesi sonucunda sunulan hizmetle beraber, sıkılmadan ve ruhunuzu dinlendirerek keyifli şarkı dinlemek Power XL sayesinde çok kolay bir hale gelmiş durumda. Tecrübeli yayıncılar ve başarılı bir ekip ile özenle seçilmiş olan slow parçaların kesintisiz olarak dinleyicilerle buluşmasını sağlayan, Power XL ile sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman canlı radyo dinlemek için İstanbul bölgesinde 100.2 frekansından veya dünyanın her yerinden web üzerinden Power XL dinleyelebilirsiniz. Tüm bunların yerine Turksat üzerinden de Power XL'ye erişmek çok kolay olacaktır.

  • Telefon:0216 554 04 00
  • Web:https://www.powerapp.com.tr/radios/powerxl/
  • Adres: Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade - Üsküdar / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/Powerxl/
  • Twitter:https://twitter.com/powerxl
  • Benzer Aramalar:power xl, power xl dinle, canli radyo dinle