Power Türk Taptaze


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Power Türk Taptaze

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Power Türk Taptaze, genel olarak pop müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılacağı üzere Power FM grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak dinleyicilerine pop müzik konusunda en iyi şarkıları sunmaktadır. Power FM güvencesiyle radyoculuk konusunda deneyimli kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir ve en iyi yayınlar için çalışmaktadır.

Power Türk Taptaze radyosunun en güzel yanlarından bir tanesi reklam barındırmıyor olmasıdır. Aynı zamanda Power Türk Taptaze radyosunda programlarda bulunmamaktadır. Yani aslında tam anlamıyla kesintisiz müziğin en doğru adresidir. Power Türk Taptaze'de Türkçe pop müzik olarak en güncel, popüler, dillerden düşmeyen şarkılara yer verilmektedir.


Kesintisiz Türkçe Pop Müziğin Adresi

Power Türk Taptaze radyosu tüm gün boyunca dinleyicilerine kesintisiz pop müzik sunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesi ile en kaliteli şarkılara yer verilmektedir. Power FM gibi önemli bir radyo kuruluşunun bünyesinde bulunması kaliteyi yanında getirmektedir. Power FM grubu radyoculuk konusunda büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Power Türk Taptaze kanalı herhangi bir yerde karasal yayına sahip değildir, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi ziyaret ederek Power Türk Taptaze kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Power grubunun radyo uygulaması olan PowerApp uygulamasını telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerde istediğiniz zaman Power Türk Taptaze kanalını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 216 554 0 404
  • Web:https://www.powerapp.com.tr/powerturk/sayfalar/powerturk-taptaze.html
  • Adres: Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/PowerTurk/
  • Twitter:https://twitter.com/powerturkfm
  • Benzer Aramalar:Power Türk Taptaze