Power Pop


Oy: 4.44444 Toplam oylayan: 1
Power Pop

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pop müzik severler için Power FM'in kalitesi altında yayın yapan Power Pop büyük bir alternatif oluyor. Power Group hem internet radyoculuğu hemde karasal yayın olarak pek çok radyoya sahip. İlk kez 1992 senesinin Kasım ayında yayın yapmaya başlayan Power FM yıllardır farklı müzik tarzlarıyla beraber dinleyicilerini memnun etmeye devam ediyor. Power Pop kanalı ise pop müzik severler için yayın yapmaya başladı. 

En iyi ve en yeni pop müzikleri sloganına sahip olan Power Pop artık bu ismiyle canlı yayınlarını yapacak. Türkiye'nin en büyük müzik platformu olarak sunulan bu radyo kanalına ait 2 adet televizyon kanalı, 25 adet internet radyosu, tecrübeli yayıncılar ve müzik dünyasındaki her şeye eşlik ediyor. Bu donanımlı ekibi sayesinde de tüm dinleyicilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. 


En İyi ve En Yeni Pop Müzik

Radyo Power Pop dinlemek için karasal yayını da kullanabilirsiniz. İstanbul bölgesinde 100.2 frekansında yayın yapan Power Pop, İzmir bölgesinde ise 94.5 frekansına sahip. Evinizdeki veya aracınızdaki radyo ile bu karasal yayını takip edebilirsiniz. Bunun haricinde dünyanın her yerinden internet aracılığı ile Power Pop radyosuna erişebilirsiniz. Ayrıca Türkçe Pop severlerinin çok beğeneceği Power Pop 10 listesine de web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Power Pop'un resmi web sitesinden çeşitli etkinlikleri takip edebilir, müzik haberlerine bakabilir ve albüm yorumlarına ulaşabilirsiniz. Yayın akışının güncel tutulmasına da oldukça özen gösteren Power Pop'un yayın akışına da yine web sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Her yerde duyamayacağınız ve çok hoşunuza gidecek olan müziklere veya bir yerlerde duyduğunuz ama adını bilmediğiniz şarkılara Power Pop ile kolaylıkla erişebileceksiniz. Çünkü tüm yeni Türkçe şarkılar Power Pop'da yayınlanıyor ve canlı radyo dinlemek için karasal yayını veya web sitemizi kullanabilirsiniz.

  • Telefon:0216 554 04 00
  • Web:powerpop.com.tr
  • Adres:Gümüşyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 Altunizade - Üsküdar / İstanbul
  • Twitter:https://twitter.com/Powerpopfm
  • Benzer Aramalar:power pop, power pop dinle, canlı radyo dinle