Power Love


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Power Love

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Power Love FM, adından anlaşılacağı üzere Power Grubunda yer alan bir radyo kanalıdır. İstanbul bölgesinde 100.2 frekansında yayınlarını sürdüren radyo kanalı Türkçe ve yabancı slow müzik yayını yapmaktadır. tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayınlarını sürdüren radyo kanalı dinleyicilere en iyi müzikleri sunmayı ve kaliteli yayınlar yapmayı hedeflemiştir.

Power grubunda olduğunu kalitesiyle belli eden radyo kanalı işini büyük bir disiplin içerisinde gerçekleştiriyor. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde en güncel, popüler ve eski zamanlardan bu yana dillerden düşmeyen slow şarkılara yer veriyor. Aynı zamanda hem yerli hem de yabancı şarkıları özenle seçerek dinleyicilerine keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.


The power of love

Aşkın gücü yani; the power of love sloganıyla yayınlarını sürdüren radyo kanalı slow müzik konusunda kendini belli ettiriyor. Slow müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir. Genel olarak duygu yüklü, aşk temalı olan bu müzik türü yavaş tempoda ilerlemektedir. Romantik ve kederli anlarda daha çok dinlenen slow müzik keyfi Power Love'dadır.

Power Love İstanbul bölgesinde 100.2 frekansında yayın hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda Power grubunda bulunan bu radyo kanalı internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Power Love kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda PowerApp uygulamasını kullanarak Power grubunda bulunan tüm radyolara anında erişebilirsiniz.

  • E-Mail:https://www.powerapp.com.tr/radios/powerlove/
  • Facebook:https://www.facebook.com/powerapp/
  • Twitter:https://twitter.com/powerappmusic
  • Benzer Aramalar:Power Love