Pop Home


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Pop Home

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pop Home, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Her ne kadar karasal yayına sahip olamasa da büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Yayın tarzı olarak da adından anlaşılacağı üzere pop müzik yayını yapmaktadır.

Pop home karasal yayın hizmeti vermese bile internet üzerinden sağladığı yayınıyla oldukça etkili bir radyo kanalı olmuştur. Geniş bir dinleyici grubuna sahip olan radyo kanalı internet erişimi bulunan her yerden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Aynı zamanda Radyo Home grubunda yer aldığı için kalitesini hissettirmektedir.

Pop Home, Türkçe pop müzik ağırlıklı yayın yapan bir radyo kanalıdır. Ülkemizde pop müziğin oldukça geniş bir kitleye sahip olmasıyla beraber en iyi şarkıları radyosunda paylaşmaktadır. Hem eski zamanların en popüler şarkılarını hem de günümüzdeki hit parçaları yayınlamaktadır.


Pop Home; İstanbul'un Sesi

Pop Home, Yeni Dünya Medya grubunun bünyesinde yer alan bir radyo kanalıdır. Radyo Home'un bir parçası olan radyo kanalı aynı zamanda Radyo 7, Kafa Radyo gibi ünlü radyolarla aynı platformu paylaşmaktadır. Radyoculuk sektöründe oldukça tecrübeli kişiler tarafından yönetilen Pop Home oldukça iyi işlere imza atmaktadır.

Pop Home, yetenekli ve tecrübeli ekibi sayesinde kısa süre içerisinde adını duyurmayı başarmıştır. İnternet radyosu olmasının avantajlarını kullanan radyo kanalı hem yayın tarzıyla hem de kalitesiyle dinleyicileri kendisine bağlamayı da başarmıştır. Aynı zamanda geniş bir müzik arşivine sahip olmasıyla beraber en iyi şarkıları paylaşmaktadır.

Pop Home, teknik anlamda oldukça yetenekli bir radyo kanalıdır. Karasal yayın yapmadığı için diğer radyo kanallarına göre bir nebze daha kolay bir teknik organizasyona ihtiyaç duymaktadır. Ancak Yeni Dünya Medya grubunun teknik altyapısını kullanarak dinleyicisine en iyi ses kalitesiyle ve sorunsuz bir şekilde radyo yayını sunmak için çalışmaktadır.

Pop Home'un herhangi bir karasal yayın yapmadığını belirtmiştik. Dolayısıyla sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Pop Home radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Pop Home'u canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Pop Home