Polis Radyosu


Oy: 3.85714 Toplam oylayan: 1
Polis Radyosu

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Polis Fm


TRT’nin ardından ilk radyolardan biri olarak ön plana çıkan polis FM, Türk emniyet teşkilatına bağlı olarak yayın yapan ve 1952 yılından bu yana hizmet veren radyolardan biridir. Özellikle bu tarihten itibaren bölgesel olarak ilk zamanlarda yayın yapan polis FM, zaman içerisinde değişikliğe uğrayarak 2000 yılında uydu sistemine geçerek Türkiye genelinde yayın yapmaya başlamıştır. Türk Polis Teşkilatı bünyesinde hazırlanan programlar eşliğinde yayın yapan radyo, birçok farklı müziği birini zamanlarda sunarken ayrıca emniyet konusunda da sürekli olarak farklı ve doğru bilgiler eşliğinde dinleyicisini bilgilendirmektedir. İster Türksat üzerinden uydu aracılığıyla bu güzel radyoyu dinleme şansını bulabilir ya da ülkenin tüm farklı şehirlerindeki değişik frekanslar eşliğinde de dinleyebilirsiniz. Ayrıca yine internet üzerinden de bu özel radyo dinlenebilir.
 
Tecrübeli ve kaliteli bir radyo
 
TRT'nin ardından 1952 yılından bu yana genel çizgisini hiç değiştirmeden yayın yapmaya devam eden ve polis teşkilatı bünyesinde desteklenerek birbirinden değişik müzikler eşliğinde güzel bir resital de veren polis FM bünyesinde birbirinden değişik müzik türlerini bularak keyifle dinleme şansını elde edebilirsiniz. Elbette haliyle emniyet teşkilatı kapsamında kontrol edildiği için polis alanında da birçok farklı programlar yapılmakta ve birbirinden değişik bilgiler de sunulmaktadır. Ayrıca trafik içerisinde ne tür kurallara uyulması gerektiği ya da ceza kanunu kapsamında ne gibi kanunlar bulunmakta farklı zamanlarda verilerek dinleyiciler bilgi sahibi olmaktadır.
 
Kaliteli ve doğru bilgiler eşliğinde Polis radyosu
 
Tüm polis teşkilatında bulunan kişilerin dinlediği ve aynı zamanda 2000 yılından bu yana genel bir yayın sunarak herkese açık bir şekilde verilen bilgiler eşliğinde çizgisini bozmadan düzgün bir yayın yapan polise FM bünyesinde siz de dilediğiniz herhangi bir noktadan bağlantı kurma şansı bulabilirsiniz. Değişik frekanslar ile farklı şehirlerde dinleme fırsatını elde ederken aynı zamanda radyoyu kendi sitesinden de dinleyebilirsiniz. Yine site kapsamında doğrudan polis FM radyosunu bulabilir ve tıklamak suretiyle hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Altyapısını polis teşkilatının sağladığı ve kontrol ettiği polis FM kapsamında hafta içi veya hafta sonları birçok değişik bilgiyi farklı programlar ile canlı radyo dinle eşliğinde bulabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0312) 230 61 81
  • Web:http://www.polisradyosu.pol.tr
  • Adres:EGM Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Dairesi Başkanlığı Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/pg/polisradyosutr/about/?ref=page_internal
  • Twitter:https://twitter.com/polisradyosutr
  • Benzer Aramalar:polis-fm polis-radyosu polis-radyosu-indir polis-dinle