Park FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Park FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Park FM Ankara merkezli olan bir radyo kanalıdır. Ankara'da genel olarak arabesk ve fantezi türünde yayın yapmaktadır. Ankara'da 2007 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına "Alemin park ettiği frekans" sloganıyla yayın hayatına başlamıştır. Ayrıca Ankara'da 96.9 frekansında yayın yapan bir radyodur ve Ankara'da en çok dinlenen en popüler radyo kanallarından bir tanesidir.

Ankara'da en çok dinlenilen müzik tarzlarından bir tanesi şüphesiz ki arabesk müziktir. Arabesk müzik ülkemizde çok dinlenilen müzik tarzlarından bir tanesidir. Genel olarak hüzünlü zamanlarda dinlenilen bir müzik tarzıdır ve kederli zamanlarda bizlere eşlik etmektedir. Türkiye'de çok dinlenilen bu müzik türüne Park FM'den tüm gün boyunca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ankara içerisinde 96.9 frekansından takip edilebilir.


Alemin park ettiği frekans

2007 senesinden beri Ankara, Sincan'da bulunan merkezinden yayın yapan Park Fm gün boyunca kesintisiz olarak yayında kalıyor. Kaliteli programları ve özenle hazırlanmış listesi ile dinleyicilerine keyifli zamanlar geçirmesine yardımcı oluyor. Özellikle de Ankara'da çok dinlenilen bir radyo olan Park FM, dinleyicilerine çok önem veriyor ve gün geçtikçe kendisini geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor ve programlarının kalitesini arttırmak için çabalıyor.

Sosyal medyayı aktif olarak Park FM radyosunun büyük bir kitleye sahip olması tabi ki tesadüf değil, kalitenin peşinden giden bu radyo her geçen gün dinleyicilerinin sayısını arttırmaya başarıyor. Aynı zamanda Park FM'in web sitesi de bulunuyor ancak henüz web siteleri bakım aşamasında olup baştan düzenleniyor. Buna rağmen web sitelerinden canlı radyo dinlemek mümkün, Park FM dinlemek için sitemizi de kullanabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:312 276 03 02
  • Web:www.parkfm.net
  • Adres:Ayaş yolu 23.km 201/A Sincan Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/ParkFmTR/
  • Benzer Aramalar:park fm, park fm dinle, canli radyo dinle