Pal Slow


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Pal Slow

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pal Slow adından anlaşılacağı üzere Pal gurubunda yer alan bir radyo kanalıdır. Henüz bir frekans yayınına sahip olmayan radyo kanalı yayınlarını internet üzerinden sürdürmektedir. Tahmin edileceği üzere tüm gün boyunca slow müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Pal grubunda bulunmasından dolayı her zaman için kaliteyi dinleyicilerine hissettirmeyi başaran bir radyo kanalı olmuştur.

Slow müzik denince akıllara ilk olarak yavaş tempoya sahip olan ve genel olarak aşk temalı şarkılar olmaktadır. Pal Slow dinlerken slow müzik konusunda hem en popüler, hem yeni çıkan hem de efsaneleşmiş şarkıları dinleyebilirsiniz. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde özenle hazırlanan şarkı listesinde kalite hissedilmektedir. Bu konuda seneler boyunca birikmiş olan tecrübe kendisini göstermektedir.


Pal Slow

Pal Slow tüm gün boyunca yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Ülkemizde slow müzik dinleyicilerinin sayısı oldukça fazla olduğu için slow müzik tarzında yayın yapan radyo kanallarının sayısı da artmaktadır. şüphesiz ki bu konuda en iyilerden bir tanesi de Pal Slow radyosudur. Aynı zamanda romantik anlarda en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesidir.

Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi Pal Slow henüz bir frekansa sahip değildir. İlerleyen zamanlarda frekans sahibi olacağı konusunda kesin bir bilgi yoktur. Ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve canlı olarak Pal Slow radyo kanalını takip edebilirsiniz. Ayrıca Pal Slow uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden Pal Slow'a erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Web:http://palslow.com
  • Adres: Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/palfm/
  • Twitter:https://twitter.com/palfm
  • Benzer Aramalar:Pal Slow