Pal Rock


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Pal Rock

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pal Rock Radyo kanalı yayın hayatını sonlandırmıştır.


Pal Rock, adından anlaşılacağı üzere Pal gurubunda yer alan bir radyo kanalıdır. Pal Rcok radyosunda tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde Türkçe rock yayını yapılmaktadır. Pal gurubunda olmasından dolayı kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Pal Rock radyosunun şimdilik herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır ve sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.

Ülkemizde rock müzik dinleyicisinin sayısı azımsanmayacak kadar azdır. Özellikle Türkçe rock parçalar herkes tarafından sevilerek dinlenmektedir. Bu kadar büyük bir kitlenin canlı bir şekilde rock müzik dinlemesi için Pal Rock radyosu tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Türkçe rock müzik dinleyicileri ise bu durumdan oldukça memnun olmaktadır.


Türkçe Rock müzik için doğru adres Pal Rock

Pal Rock radyosunun en büyük avantajı şüphesiz ki Pal grubunda yer almasıdır. Böylece yılların birikmiş olan tecrübesiyle beraber çalışkan bir ekibin olması kaliteyi beraberinde getirmektedir. Pal Rock'da yayın içerisinde paylaşılan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda ses kalitesi olarak da oldukça kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Pal Rock radyosunun herhangi bir frekansı bulunmamaktır. Şimdilik sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Pal Rock radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Pal grubunda bulunan Pal Rock radyosunu uygulama üzerinden istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0850 477 8 725
  • Web:www.palfm.com.tr
  • Adres:Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/palfm
  • Twitter:https://twitter.com/palfm
  • Benzer Aramalar:Pal Rock