Pal Orient


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Pal Orient

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pal Orient, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Diğer radyo kanallarına göre oldukça farklı içeriğe sahip olan radyo kanalı 24 saat boyunca kesintisiz radyo yayını yapmaktadır. Aynı zamanda İstanbul'da karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği olaraksa Arap kökenli oryantel ve hareketli müzik yayını yapmaktadır.

Pal Orient'in yayın merkezi İstanbul'da yer aldığından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir köşesinden Pal Orient dinlenebilir. Hareketli ve eğlenceli müzik dinlemek isteyenler için Pal Orient günün her saati yayın yapmaktadır.

Pal grubu Türkiye'nin en büyük radyo kuruluşlarından bir tanesidir. Birbirinden farklı içeriğe sahip radyo kanallarıyla hemen hemen herkese hitap eden içerik üretmeyi başarmıştır. Pal Orient'de onlardan bir tanesidir. Oldukça hareketli şarkıların paylaşıldığı radyo kanalı içinizi kıpır kıpır yapacak.


Pal Orient; İstanbul Radyosu

Pal Orient, Gitassi Medya bünyesinde yer alan Pal grubunun bir parçasıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz yayın yapan radyo kanalı Arapça oryantel ve elektronik müzik karışımı tarzıyla kısa süre içerisinde beğeni toplamayı başarmıştır. Her ne kadar dar bir kesime yayın yapıyormuş gibi görülse bile büyük bir kitleye sahiptir.

Pal Orient, Pal gurubunda yer aldığı için birbirinden değerli radyo programcılarına ev sahipliği yapmaktadır. Radyo yayınlarında kalitesini ortaya koyan radyo kanalı farklı tarzıyla dinleyicisini eğlendirmeyi başarmaktadır. Pal Orient kanalında paylaşılan şarkılar geniş arşivinden özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Pal Orient, tahmin edileceği üzere teknik anlamda da yetenekli bir radyo kanalıdır. Güçlü vericileri sayesinde geniş bir alana yayın yapmayı başarmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden kayıpsız bir şekilde radyo yayını sunmaktadır. Kullanılan teknolojik ekipmanları sayesinde oldukça iyi bir ses kalitesiyle dinleyicisine hizmet vermektedir.

Pal Orient'in İstanbul'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. İstanbul'da Pal Orient dinlemek için 106.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Pal Orient'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Pal Orient'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0850 833 1 725 - 0850 933 4 725
  • Web:http://www.palorient.com.tr
  • Adres:Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye , İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/palorient/
  • Benzer Aramalar:Pal Orient