Pal Love


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Pal Love

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pal Love radyosu yayın hayatını sonlandırmıştır. 


Pal Love adından da anlaşılacağı üzere Pal grubuna ait olan bir radyo kanalıdır. Genel olarak yabancı slow müzik paylaşımı yapan radyo kanalının en büyük hedef kitlesi slow müzik dinleyicileridir. Pal gurubunun senelerdir süren bilgi birikimi sayesinde radyoculuk konusunda oldukça iyi işler çıkartan bir radyo kanalıdır.

Tecrübeli ve başarılı ekibi özenle hazırladığı şarkı listesi sayesinde slow müzik severler Pal Love radyo kanalını çok sevmektedir. Aynı zamanda ülkemizde genel olarak slow müzik sevilen bir tarzdır. Slow müzik denince akıllara yavaş tempoda ilerleyen ve duygu yüklü, aşk içeren şarkılar gelmektedir. Slow müzik dinleyicisinin sayısı azımsanmayacak kadar olduğu için radyo kanalları slow müzik tarzına önem vermektedir.


Pal Love

Ülkemizde ki çoğu sanatçı aslında slow müziğe dair çalışmalar yapmıştır. Slow müzik genel olarak duygulu melodilere sahip olan ve ağır bir şekilde ilerleyen şarkıları oldukları için hemen hemen her sanatçı bu müzik tarzına dair çalışmalara sahiptir. Slow müzik genelde duygusal ve romantik zamanlarda çok dinlenen bir tarzdır ve özellikle de geceleri çok dinlenmektedir.

Pal Love henüz bir frekans yayınına sahip değildir. Şimdilik sadece internet üzerinden yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Pal Love FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Pal Love, Pal grubunun içerisinde yer aldığı için Pal Love uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden Pal Love radyosuna erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Web:http://palfm.com
  • Adres: Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/palfm/
  • Twitter:https://twitter.com/palfm
  • Benzer Aramalar:Pal Love