Pal Fm


Oy: 4.33333 Toplam oylayan: 1
Pal Fm

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pal FM "Müziğin Türkçesi" sloganıyla 13 Ağustos 2007 senesinde ilk kez yayın hayatına başladı. Türkçe müzik olarak dinleyicilerine keyifli dakikalar sunan bir radyo haline geldi. İlk kez İstanbul'da yayın hayatına başlayan Pal FM kısa süre içerisinde hemen hemen Türkiye'nin her yerine karasal yayın olarak yayılmayı başardı ve web sitesi üzerinden yayın hayatına devam ediyor. İstanbul'daki frekansı 99.0 olan Pal FM'i dinlerken eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

İlk kez Pal Medya tarafından yayın yapan Pal FM, 2016 senesinin yaz döneminde Gitassi Medya ve Çam Grup & Nar Group tarafından satın alındı. 2011 - 2012 senesinde büyük bir değişime giden radyo kanalı, bu tarihte farklı bir jingle ve yayıncıları kendi bünyesine kattı. Türkçe müzik olarak yayın yapan kanal 2014 senesinde Digitürk üzerinden yayın yapmaya başlamıştı. Ayrıca bünyesinde barınan başarılı yayıncılar ile beraber tüm gün keyifli programlar sunuyor. 


Müziğin Türkçesi

Pal FM ayrıca başarılı bir internet sitesine sahip . Kendi web sitesinde Pal 40 listesi ve  canlı radyo dinlemek için kullanılan oynatıcısı bulunmaktadır. Genel olarak Türkçe Pop tarzında yayın yapan Pal FM'de her zaman için güncel ve popüler şarkılarla karşılamak mümkün. Bununla beraber keyifli sohbetleri olan programları bulunan Pal FM oldukça kaliteli bir yayın sunuyor. 

Başta İstanbul, Adana, İzmir, Tekirdağ, Gaziantep olmak üzere Türkiye'deki bir çok ilde yayın hayatına devam ediyor. Ayrıca internet üzerinden canlı radyo dinlemek mümkün oluyor. Hatta bunun akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile canlı olarak Pal FM'i takip edebilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan tüm akıllı telefonlara Pal FM uygulaması yüklenebilir. 

Günümüzde popüler hale gelmiş ve her yerde duyulan parçaları özenle seçerek paylaşan, bununla beraber başarılı yayıncıların sunduğu programlar ile keyifli bir radyo deneyimi sunuyor. Pal FM dinlemek için bulunduğunuz ilin frekansını ayarlayarak karasal yayından dinleyebilirsiniz. 10 yıldan daha uzun zamandır yayın yapan radyo kanalı insanları mennun etmeye çalışan bir bir yapıya sahip. Ayrıca önerilerinizi ve şikayetlerinizi internet sitesinden iletişim kurabilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0216 909 3740
  • Web:http://palfm.com.tr/index.html
  • Adres:Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/palfm
  • Twitter:https://twitter.com/palfm
  • Benzer Aramalar:pal fm, pal fm dinle, canlı radyo dinle