Pal Doğa


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Pal Doğa

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pal Doğa, yayın merkezi Ankara'da bulunan bir radyo kanalıdır. Ankara bölgesinde 100.9 frekansında, İstanbul bölgesinde ise 104.8 frekansında yayın hayatına devam etmektedir. Pal Doğa 2016 senesinden beri yayınlarına kesintisiz bir biçimde devam etmektedir. Genel yayın içeriği türkü ağırlıklı olan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana büyük bir kitleye ulaşmıştır.

Ülkemiz için türkü oldukça değerli bir müzik tarzıdır. Genel olarak halk şiirlerinin ezgiyle söylenmesinden oluşmaktadır ve kültürümüzün en önemli parçalarından bir tanesidir. Aynı zamanda türkülerin büyük bir kısmı anonimdir. Pal Doğa radyosunda bu türküleri dinleyebilirsiniz ve eski zamanlardan bu yana dillerden düşmeyen türkülere eşlik edebilirsiniz.


Türkülerin Hayat Bulduğu Radyo

Pal grubunda bulunan Pal Doğa radyosu 'Türkülerin Hayat Bulduğu Radyo' sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Tecrübeli ve başarılı yayıncıları sayesinde kaliteli yayınlar sunan Pal Doğa radyosu dinleyicileri tarafından çok sevilmektedir. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde karasal yayına sahip olmasından dolayı oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Pal Doğa radyosunu dinlemek için başta belirttiğimiz gibi İstanbul'da 104.8 , Ankara'da ise 100.9 frekanslarını kullanabilirsiniz. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Pal Doğa radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Pal Doğa uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman Pal Doğa kanalına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0850 808 1 725 - 0850 808 3 725
  • Web:www.paldoga.com.tr
  • Adres:Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye , İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:www.facebook.com/paldoga/
  • Twitter:twitter.com/paldoga
  • Benzer Aramalar:Pal Doğa