Pal Besk


Oy: 4.4 Toplam oylayan: 1
Pal Besk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Pal Besk 2017 senesinde yayın yapmaya başlayan bir internet radyosudur. Adından ve logosundan anlayacağınız üzere Pal FM grubunda yer alan bir kanaldır. Sadece internet yayınları gerçekleştirmektedir. Kesintisiz olarak yayın yapan Pal Besk radyosu gün içerisinde en seçkin, popüler ve kült arabesk parçaları dinleyicileri ile buluşturuyor.

Pal FM Türkiye'nin önde gelen radyo kanallarından bir tanesi olduğu için Pal Besk de bu kaliteden şaşmıyor. Oldukça başarılı ve tecrübeli bir ekibe sahip olan Pal Besk radyosunda çalışanlar tarafından hazırlanan arabesk müzik listesi kesintisiz olarak yayınlanıyor. Arabesk müzik severler için iyi bir alternatif kanal olan Pal Besk radyosu yayınları tam gaz sürdürüyor.


Bir radyodan daha fazlası

İnternet üzerinden yayın yapan Pal Besk kanalı "Bir radyodan daha fazlası" sloganıyla yayın hayatına devam ediyor. Ülkemize özgü olan ve oldukça sevilen arabesk müzik 70'li senelerden beri sevilerek dinleniyor. Artık kültürümüzün bir parçası olan arabesk müzik, genel olarak aşk, keder, dert gibi konulara değinen bir müzik tarzıdır. Arabesk müziğin ülkemizdeki en büyük 3 temsilcisi ise Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay'dır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi Pal Besk radyosu sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir frekansa sahip değildir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Pal Besk kanalını takip edebilirsiniz. Ayrıca Pal FM uygulamasını kullanarak istediğiniz her yerde canlı olarak Pal Besk radyosuna erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0216 909 3740
  • Web:http://palfm.com.tr
  • Adres:Esenşehir Mahallesi Füsun Sokak No:34 34776 Ümraniye İstanbul / TÜRKİYE
  • Facebook:www.facebook.com/palfm
  • Twitter:www.twitter.com/palfm
  • Benzer Aramalar:pal besk dinle