Özlem Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Özlem Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Özlem Radyo, Tokat'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Özlem Radyo, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Tokat halkına karasal yayın imkanı sunan radyo kanalının yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Özlem Radyo'nun yayın merkezi Tokat'da yer aldığı için en fazla kitleye bu bölgede ulaşmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Tokat haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Aynı zamanda karışık bir yayın akışına sahip olduğu için büyük bir hedef kitlesi bulunmaktadır.

Özlem Radyo, Tokat'ın en bilindik radyolarından bir tanesidir. Çok eski zamanlardan bu yana karasal yayın yaptığı için kendine has bir kitleye sahiptir. Genel olarak pop, slow, arabesk, Türk halk müziği ve yöresel tarzdaki müziklere yer vermektedir. Aynı zamanda yayınlarında dinleyicilerin taleplerini de önemsemektedir.


Özlem Radyo; Tokat'ın Sesi

Özlem Radyo, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kendi bölgesinin ilk özel radyosu olan Özlem Radyo büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Kaliteden ödün vermeyen radyo kanalı en kaliteli şarkıları dinleyicileri ile paylaşmaktadır. Büyük bir müzik arşivine sahip olan radyo kanalı sürekli olarak güncel şarkılarla arşivini genişletmektedir.

Özlem Radyo, Tokat'ın en eski radyo kanallarından bir tanesi olduğu için oldukça tecrübeli bir yayın kadrosuna sahiptir. Aynı zamanda radyoda düzenlene programlarıyla dinleyicilerine hem keyifli hem de bilgilendirici yayınlar sunmaktadır. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Teknik altyapı olarak da oldukça başarılı olan Özlem Radyo, Tokat Merkez, Reşadiye, Niksar, Erbaa, Taşova, Amasya, Suluova bölgelerine karasal yayınını ulaştırmaktadır. Aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Böylece hem karasal hem de internet üzerinden yürüttüğü yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Özlem Radyo'nun Tokat'dan yayın yaptığından bahsetmiştik. Tokat'da Özlem Radyo dinlemek için 101.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Özlem Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Özlem Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 532 440 72 89
  • Web:www.ozlemfm.com.tr
  • Adres:Kurtuluş Mah. Sultan Reşad Cad. No:33 Reşadiye/TOKAT
  • Facebook:https://www.facebook.com/ozlemradyo/
  • Benzer Aramalar:Özlem Radyo