Özlem FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Özlem FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Özlem FM, Uşak'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı karma bir yayın içeriğine sahiptir. Genellikle Türkçe pop, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği yayını yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir. Aynı zamanda Özlem FM'in Uşak'da karasal yayını da bulunmaktadır.

Karasal yayını Uşak'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla dünyanın her yerinden kolaylıkla erişilebilmektedir. Özlem Fm'in yayınları karışık olarak sürdürüldüğü için her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir.


Uşak'ın Radyosu; Özlem FM

Özlem FM, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Uşak'da kurulan ilk radyo kanallarından bir tanesi olmasıyla beraber yayınlarının kalitelisini tüm dinleyicilerine hissettirmektedir. Aynı zamanda profesyonel yayın ekibinin hazırladığı şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Özlem FM kurulduğu günden bu yana yayınlarını büyük bir disiplinle sürdürmektedir.

Özlem FM'in Uşak'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Uşak ve çevresinde Özlem FM'in yayınlarını dinlemek için 88.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Özlem FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Özlem FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:276 227 01 44
  • Web:http://www.ozlemfm.net
  • Adres:İsmetpaşa Caddesi Turan Pasajı Kat:2 D:201 No:52 Uşak
  • Facebook:https://www.facebook.com/usakradyoozlem
  • Twitter:https://twitter.com/usakozlemfm
  • Benzer Aramalar:Özlem FM