Özel FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Özel FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Özel FM, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde radyo yayını yapan radyo kanalı kendi bölgesinin en çok dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Bunun yanında İstanbul'da karasal yayın hizmeti de vermektedir. Yayın tarzı olarak ise dini yayınlara yer vermektedir.

Özel FM, İstanbul'un Ümraniye ilçesinden yayın yapmaktadır. Dolayısıyla en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Bunun haricinde internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Dini radyo dinlemek isteyenelerin ilk seçeneklerinden bir tanesi Özel FM olmaktadır.

Özel FM kendisini tanımlarken, "popüler kimlikten uzak ve Müslümanların kardeşçe duygularını yeniden canlandırmak üzere yayın yapan radyo kanalı" ifadesini kullanıyor. Her kesime hitap eden radyo kanalı manevi duyguları güçlendirirken gün içerisinde hadis, sohbetler, Kur'an-ı Kerim dinletisi ve toplumsal konular gibi programlar düzenlemektedir.


Özel FM; İstanbul'un Radyosu

Özel FM, 1995 senesinden beri yayıncılık hayatını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olan Özel FM hem bilgilendirici hem de eğitici radyo programları sunmaktadır. Bunun yanında tasavvufi ezgiler ve ilahilere de yer vermektedir.

Özel FM uzun seneleri aşkın radyo yayını yaptığı yaptığı için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Aynı zamanda web sitesini sürekli olarak güncel tutan radyo kanalı geçmiş radyo programlarını da arşivlemektedir. Bu arşive ulaşmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde yaşanan gelişmeleri de haber başlığı altında yayınlamaktadır.

Özel FM, teknik olarak da güçlü bir radyo kanalıdır. İstanbul'un özellikle Anadolu yakasında hemen hemen her yere karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Ayrıca teknolojik ekipmanları sayesinde sorunsuz ve kesintisiz bir yayın akışı sağlamaktadır.

Özel FM'in İstanbul'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul'da Özel FM dinlemek için 103.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Özel FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Özel FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0216) 611 01 23 - 24
  • Web:http://ozelfm.net
  • Adres:Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Adalet sok. No:11 Ümraniye / İstanbul/ Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/ozellfm
  • Twitter:https://twitter.com/ozelfm
  • Benzer Aramalar:Özel FM