Öz FM


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Öz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Öz FM yayın hayatına son vermiştir. 


Öz FM, Kırıkkale'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Öz FM'in yayın içeriği genel olarak Türkçe slow müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Kırıkkale bölgesinde karasal yayına sahip olan Öz FM, bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Öz FM'in karasal yayını Kırıkkale'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesini Kırıkkale ve çevre iller oluşturmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Slow müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Öz FM slow müziğin yanında bölgesel müziklere de yer vermektedir.


Kırıkkale'nin Sesi; Öz FM

Öz FM, Kırıkkale'de en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını da sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Öz FM'in Kırıkkale'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kırıkkale'de Öz FM dinlemek için 99.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Öz FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden ÖZ FM'in canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:90 318 224 56 11
  • Web:https://www.ozfm.com.tr
  • Adres:Yenidoğan Mah. Bankalar Cad. 1. Sok. (596. Sok.) No:6 D:2 Merkez, Kırıkkale
  • Facebook:https://www.facebook.com/ozfm99.3/
  • Twitter:https://twitter.com/ozfmtr
  • Benzer Aramalar:Öz FM