Ostim Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Ostim Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Ostim Radyo


Anadolu müzik kültürünü bütün ülkeye yayan bu kaliteli radyo bünyesinde siz de bu güzel radyonun büyüsüne kapılabilir, kökenlerinizi bu radyo bünyesinde bulabilirsiniz. Birbirinden güzel müzikler eşliğinde popüler müzik kültürü yerine, tüm ülkeye en güzel Türk halk müziklerini yayınlayan radyo bünyesinde, her gün daha önce hiç duymadığınız ezgileri de yine bulabilirsiniz. Bunun için ise sadece site ile hemen radyoyu bulmak ve kaliteli bir müzik ziyafeti için bu radyoyu dinlemektir. Radyo bünyesinde aynı zamanda çok iyi radyocular bulunmakta ve birbirinden güzel Türküleri her gün dinleyiciler ile buluşturmaktadır. Her ne kadar ben birçok türküyü biliyorum diyen kişiler çıksa da, yine de hala daha önce hiç duymadığınız birbirinden değişik türküleri bulabilirsiniz.

En güzel seslerden türkü çeşitleri

Türkü dinlemek için her zaman bu işi iyi bilen ustalardan dinlemek oldukça zevklidir. Bu yüzden de ostim radyo bünyesinde en güzel sesli ve usta türkücülerin seslendirdiği türküleri bulabilir ve kulaklarınızın pasını bu şekilde alabilirsiniz. Radyo ilk zamanlarında popüler kültür olarak pop şarkı türlerini de vermekteydi. Şimdi ise kanal bünyesinde sadece türkü ve bu tür çeşitleri verilmektedir. Bu da birçok kişiyi kanala bağlamakta ve her gün bu kaliteli radyoyu dinlemesine neden olmaktadır. En kaliteli şarkılar için siteyi kullanmak sureti ile siz de radyoyu dinleyebilir ve ülkemizin en güzel türkü çeşitlerini bu sayede çok daha iyi tanıyabilirsiniz.

Enfes türküler ile keyifli zaman

Türkü dinlemek her zaman bir ayrıcalıktır ve bunu için ostim radyo bünyesinde yapmak çok daha kolaydır. Günün 24 saati boyunca verilen en güzel türkü çeşitleri, her kadın hem de erkek türkücülerden dinlenebilir. Gündüzleri daha hareketli türkülerin yayınlandığı bu büyük radyo bünyesinde, geceleri ise daha ağır parçalar halinde türküler yayınlanmakta ve bu da harika şarkılar bünyesinde herkesin seçim yapmasına imkân verilmektedir. Bunun için sadece canlı radyo dinle ve bunun en güzel türküler için bu ostim radyo bünyesinde yap. Her radyonun farklı bir müzik kültürü genel olarak bulunmaktadır. Ostim radyo da çok uzun zamandan beri bu kültürü türkü olarak büyütmüş durumdadır.

Ostim Radyonun yayın merkezi Ankara'da yer aldığından dolayı karasal yayınları Ankara'dan kolaylıkla dinlenebilmektedir. Bunun için radyo alıcınızın frekansını 96.0'a ayarlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ostim Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Ostim Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: +90 (312) 425 35 35
  • Web:http://www.ostimradyo.com/
  • Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 43/2 Çukurambar / Ankara / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/ostimrdyo
  • Twitter:https://twitter.com/OstimRadyo
  • Benzer Aramalar:ostim radyo frekans, ostim radyo yayın akışı, ostim radyo iletişim, ostim radyo uydu frekansı, gimsa radyo doğa, radyo ostim radyo kimin, canlı radyo ostim radyo