Osmanlı FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Osmanlı FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Osmanlı FM, İstanbul bölgesinde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türk halk müziği, yöresel müzik, arabesk müzik ve fantezi müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan radyo kanalı bir çok kesime hitap etmektedir. Osmanlı FM aynı zamanda İstanbul'da karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır.

Osmanlı FM, 6 Ekim 1994 senesinden bu yana yayınlarını sürdürmektedir. Her gün kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Arabesk müzik ve Türk halk müziği konusunda en iyi seçeneklerden birisi olan Osmanlı FM radyo yayınlarına büyük önem göstermektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarında yayın yapan radyo kanalı yayınlarında kaliteyi hissettirmektedir.


İstanbul'un adresi Osmanlı FM

Osmanlı FM, İstanbul'da yayın yapan en köklü yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Oldukça uzun bir süredir yayın yapan radyo kanalı radyoculuk konusunda büyük bir deneyime sahiptir. Bununla beraber tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle seçerek hazırladığı şarkı listeleriyle dinleyicilerine en kaliteli şarkıları sunmaktadır. Kesintisiz yayınlarıyla beraber tüm gün boyunca yayın yapmaktadır.

Yazımızın başında belirttiğimiz üzere Osmanlı FM'in İstanbul bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. İstanbul bölgesinde Osmanlı FM dinlemek için 103.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Osmanlı FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Osmanlı FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde Osmanlı FM'i dinleyebilirsiniz

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 614 61 91
  • Web:http://osmanlifm.com.tr
  • Adres:Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Meydanı Emirağa AVM No:26 İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/osmanlifm103/
  • Twitter:https://twitter.com/osmanlifm103
  • Benzer Aramalar:Osmanlı FM