Ortaca FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ortaca FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bu radyo kanalı yayın hayatını sonlandırmıştır.


Ortaca FM, Muğla'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı karma bir yayın içeriğine sahiptir. Aynı zamanda Muğla'da karasal yayına sahi olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarında bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayını Muğla'da olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Muğla ve çevre illerde yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya seslenmektedir. Yayın içeriği karma müziklerden oluştuğu için her kesime hitap eden bir yapıya sahiptir. Bu yayınları sayesinde Muğla'nın en çok dinlenenleri arasında yer almaktadır.


Muğla'nın Radyosu; Ortaca FM

Ortaca FM, Muğla'da 1992 senesinde kurulmuştur. Muğla'da yayın yapan ilk radyo istasyonlarından bir tanesi olan Ortaca FM, Türkçe pop, Türk halk müziği, arabesk, fantezi gibi farklı tarzlara yer vermektedir. Bunun yanında kültür programları, günlük fal gibi birbirinden farklı programlara da yer vermektedir. Bunun yanında tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılarıyla en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Ortaca FM'in Muğla'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Muğla'da Ortaca FM dinlemek için 89.6 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ortaca FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Ortaca FM'e ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0252 282 45 60
  • Web:http://www.ortacafm.com.tr
  • Adres: Terzialiler Mah. Atatürk Blv. K:5 Ortaca, Muğla
  • Benzer Aramalar:Ortaca FM