Örnek Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Örnek Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Örnek Radyo, Muğla'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak karma bir yayın akışına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Genel olarak pop, arabesk, fantezi ve Türk halk müziği yayını yapan Örnek Radyo aynı zamanda Muğla'da karasal yayına sahiptir.

Karasal yayınının Muğla'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de burada bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya yayınlarını sunmaktadır. Karma bir yayın akışına sahip olduğu için her kesime hitap eden bir içeriği bulunmaktadır ve bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.


Muğla'nın radyosu; Örnek Radyo

Örnek Radyo, 6 Şubat 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Her ne kadar karasal yayın merkezi Muğla'da yer alsa bile Denizli ve Aydın gibi illerden de dinlenebilmektedir. Aynı zamanda müzik yayınlarının yanında ilkeli ve tarafsız haberleri de yayınlamaktadır. Bununla beraber özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Örnek Radyo'nun Muğla'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Muğla'da Örnek Radyo dinlemek için 97.7 ve 97.9 frekanslarını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Örnek Radyo'nun yayınlarına erişebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Örnek Radyo'nun yayınlarını takip edebilirsiniz.