Ordu FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ordu FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ordu FM radyosu çalışmamaktadır.


Ordu FM, adından da anlaşılacağı üzere Ordu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türkçe pop ve hit müziklerde oluşmaktadır ancak günün farklı saatlerinde tasavvufi müziklere de yer vermektedir. Aynı zamanda Ordu'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Karasal yayının Ordu'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden dinlenebilir. Ordu FM, pop müzik konusunda bölgenin en iyilerinden bir tanesi haline gelmiş olup bölge halkı tarafından çok sevilmektedir.


Şimdi Müzik

Ordu FM, yayınlarında oldukça sade ve basit olan 'şimdi müzik' sloganını kullanıyor. Her ne kadar pop müzik tarzıyla öne çıksa da kanalında yayınladıkları ilahileri de göz ardı etmemek gerekir. Geniş bir yelpazeye sahip olmasıyla herkesi kucaklayan bir yayın sunmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan çalma listesiyle dinleyicilerine en iyi şarkıları sunmaktadır.

Ordu FM'in Ordu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ordu ve çevre illerden Ordu FM dinlemek için 89.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ordu FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Ordu FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0452 225 02 50
  • Web:http://www.ordufm.com.tr
  • Adres:Şarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. No:89 Kat: 4/404 Altınordu / Ordu
  • Facebook:https://www.facebook.com/Ordufm-892-278086482332633/
  • Benzer Aramalar:Ordu FM