One FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
One FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

One FM, Adana'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel olarak Türkçe pop müzik ve slow müzik yayını yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Adana'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkının en çok tercih ettiği pop ve slow müzik radyolarından bir tanesidir.

Karasal yayını Adana'da yer aldığı için daha çok Adana ve çevresinde dinlenen radyo istasyonlarından bir tanesidir. Ayrıca internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde tüm dünyadan kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Ülkemizde en çok dinlene müzik tarzlarından olan pop müzik ve slow müzik için en iyi seçeneklerden bir tanesi One FM'dir.


Adana'nın pop/slow radyosu; One FM

One FM, kurulduğu günden bu yana yayınlarını büyük bir disiplinle devam ettirmektedir. İlk zamanlarından bu yana pop ve slow müzik konusunda liderliğe oynayan radyo kanalı en iyilerden bir tanesi konumuna gelmiştir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

One FM'in Adana'da karasal yayın sahip olduğundan bahsetmiştik. Adana ve çevresinde One FM dinlemek için 90.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak One FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak dilediğiniz yerden One FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0322) 458 22 22
  • Web:https://onefm.com.tr/
  • Adres:Kurtuluş Mah. Mücahitler Bulvarı Çetinel Apt. Kat: 4/7 No:106 Seyhan/Adana
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadioOne905/
  • Benzer Aramalar:One FM