Öncü Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Öncü Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Öncü Radyo, Düzce'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde radyo yayını yapan Öncü Radyo bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak karışık bir yayın içeriğine sahip olan Öncü Radyo aynı zamanda kendi bölgesinde karasal yayın hizmeti vermektedir.

Karasal yayın merkezinin Düzce'de yer aldığından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Düzce haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Bunu yanında Öncü Radyo'nun yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir kitleye sahiptir.

Düzce'nin önemli radyo kanallarından bir tanesi olan Öncü Radyo, gün içerisinde yayınladığı programları sayesinde dinleyicilerin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Kaliteden ödün vermeyen radyo kanalı pop, slow, arabesk, Türk halk müziği gibi birbirinden farklı tarzlara müziklere yer vermektedir.


Öncü Radyo; Düzce'nin Radyosu

Öncü radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmayı başarmış olan bir radyo kanalıdır. Öncü Radyo Televizyon Yayıncılığının bir parçası olan Öncü Radyo, aynı zamanda hem bölgedeki yaşanan olayları hem de ülke genelindeki gelişmeleri dinleyicilerine sunmaktadır.

Öncü Radyo uzun senelerden bu yana radyoculuk sektöründe yer aldığı için birbirinden tecrübeli radyo yayıncılarına ev sahipliği yapmaktadır. Kalitesini radyoda düzenlenen programlarıyla ortaya koyan radyo kanalı bölgenin en iyilerinden bir tanesidir. Bunun yanında Öncü Radyo'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Öncü Radyo teknik destek olarak da radyoculuk sektöründe yerini edinmiştir. Teknolojiyi yakından takip eden radyo kanalı Düzce'nin hemen hemen her bölgesine karasal yayınını ulaştırmayı başarmıştır. Bunun yanında stüdyosunda teknolojik donanımlara yer veren radyo kanalı hem iyi bir ses kalitesine hem de kesintisiz bir yayına sahiptir.

Öncü Radyo'nun Düzce'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Düzce'de Öncü Radyo dinlemek için 100.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Öncü Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Öncü Radyo'yu canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0380 512 90 90
  • Web:http://www.oncurtv.com
  • Adres:Camikebir Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Sok. No: 16 Merkez - DÜZCE
  • Facebook:http://facebook.com/oncurtv
  • Twitter:https://twitter.com/oncuradyotv
  • Benzer Aramalar:Öncü Radyo