Oltu Süper FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Oltu Süper FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Oltu Süper FM, Erzurum'un yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Oltu Süper FM yayınlarını ağırlıklı olarak pop müzik üzerine kurmuş olan bir radyo kanalıdır ve Erzurum halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Yayın merkezi Oltu'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Erzurum'da bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları aracılığıyla Erzurum dışındaki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Oltu Süper FM pop müzik dinleyicisi için en sevilen radyolardan bir tanesidir.

Oltu Süper FM, her ne kadar pop müzik ağırlıklı yayınlar yapsa bile zaman zaman farklı tarzlara da yer verdiği olmaktadır. Bunun yanında Oltu Süper FM'in gün içerisindeki gelişmeleri aktardığı haber yayınları da bulunmaktadır. Ayrıca Oltu Süper FM dinleyicisi gün içerisinde birbirinden kaliteli programlara eşlik etmektedir.


Oltu Süper FM; Erzurum'un Radyosu

Oltu Süper FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Alanında en iyilerden bir tanesi olan Oltu Süper FM bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Özellikle pop müzik severler tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Oltu Süper FM, uzun senelerden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yaptığı için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programların kalitesinden anlaşılacağı üzere büyük bir özen ile yayın yapmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Oltu Süper FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Neredeyse Erzurum'un tamamına karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunulan yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Oltu Süper FM'in Erzurum'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Erzurum'da Oltu Süper FM dinlemek için 99.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Oltu Süper FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Oltu Süper FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon: 0442 816 66 70
  • Adres:Yasin Haşimoğlu Mah. Ahmet Yesevi Cad. 222 Oltu, Erzurum
  • Facebook:https://www.facebook.com/oltusuperradyo/
  • Benzer Aramalar:Oltu Süper FM