Olay FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Olay FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Olay FM, Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği pop müzik olan radyo kanalı aynı zamanda rock müzik, slow müzik, Türk halk müziği gibi farklı müzik tarzlarında da yayınları bulunmaktadır. Olay FM aynı zamanda Bursa'da karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyoculuk konusunda oldukça deneyimli olan radyo kanalı tüm gün boyunca sunduğu kesintisiz yayınlarıyla dinleyicilerine keyifli muhabbetler sunmaktadır. Bursa'daki popüler müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Olay FM radyosudur. Tüm bu müzik yayınlarının yanında nostaljik şarkılara da radyo da yer verilmektedir.


Kentin en iyi ve en dinamik müzik istasyonu

Olay FM yayınlarında 'Kentin en iyi ve en dinamik müzik istasyonu' sloganını kullanmaktadır. Olay Medya grubunda yer alan radyo kanalı 1995 senesinden bu yana kesintisiz bir biçimde yayınlarını sürdürmektedir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılarla dinleyicilere en iyi yayını sunmayı amaçlamaktadır.

Yazımızda belirttiğimiz üzere Olay FM, Bursa üzerinde karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Bursa'da Olay FM dinlemek için 90.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Olay FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Olay FM'in uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz zaman radyo yayınına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0224-331 70 50
  • Web:http://www.olayfm.com.tr
  • Adres:Olay Medya Tesisleri Karapınar Mahallesi Ankara Yolu Caddesi No:89-6/1 Yıldırım / BURSA
  • Facebook:https://www.facebook.com/OlayFmBursa/
  • Twitter:https://twitter.com/bursaolayfm
  • Benzer Aramalar:Olay FM