Oğuz FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Oğuz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Oğuz FM, Yozgat'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayını yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Yozgat bölgesine karasal yayın yapan radyo kanalının yayın tarzı karışık tarzda ilerlemektedir.

Oğuz FM'in yayın merkezi Yozgat'da yer aldığından dolayı en fazla dinleyiciye kendi bölgesinde ulaşmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Oğuz FM'in yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir hitap kitlesine sahiptir.

Oğuz FM, Yozgat'da en bilindik radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde yayın hizmeti veren radyo kanalı karışık bir müzik tarzına sahip olsa bile ağırlıklı olarak türkü tarzında yayın yapmaktadır. Bunun yanında arabesk, fantezi, slow gibi farklı tarzlara da yer vermektedir. Ayrıca dinleyicilerin talepleri doğrultusunda yayınlarını düzenlemektedir.


Oğuz FM, Yozgat'ın Radyosu

Oğuz FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Kaliteden asla ödün vermeyen yayıncılar sayesinde en iyi şarkılar dinleyicileri ile buluşmaktadır.

Bölgenin eski radyolarından bir tanesi olan Oğuz FM, oldukça tecrübeli bir yayıncı kadrosuna sahiptir. Programlarında dinleyicilerin taleplerini öne planda tutan radyo kanalı ilkeli ve saygılı bir radyo yayını yürütmektedir. Aynı zamanda Oğuz FM'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Oğuz FM'in teknik ekibi de kendi alanında en iyilerden bir tanesidir. Hemen hemen tüm Yozgat'a karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda resmi web sitesini de sürekli olarak güncellemektedir. Bunun yanında teknolojik ekipmanlara önem veren radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır.

Oğuz FM'in Yozgat'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Yozgat'da Oğuz FM dinlemek için 99.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Oğuz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Oğuz FM dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0530 034 66 66 - 0354 772 47 19
  • Web:http://www.oguzfm.com
  • Adres:Kaplıca Mahallesi 466. Sokak No:4/4 Sarıkaya YOZGAT
  • Facebook:https://www.facebook.com/oguzfm.com.tr
  • Benzer Aramalar:Oğuz FM