Number One Damar


Oy: 3.66667 Toplam oylayan: 1
Number One Damar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Arabesk kültürü ülkemize ait olan bir müzik türüdür. En çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesi olan arabesk müzik genelde kederli, dertli ve üzgün zamanlarda dinlenmektedir. Türkiye'deki arabesk severlerin talebini karşılamak için de bir çok radyo kanalı bulunmaktadır. Bu kanallardan bir tanesi de Number One Damar radyosudur. Adından da anlaşılacağı üzere Number One grubunda bulunan bir kanaldır.

Türkiye'de en popüler radyo gruplarından bir tanesi şüphesiz ki Number One'dır. Number One çok köklü bir radyo kanalı olduğu için Türkiye'de en çok dinlenen kanallardandır. Ayrıca tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde dinleyicilerine kaliteli bir yayın sunmaktadır. Number One radyolarının bir çok kanalı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Number One Damar kanaldır.


Arabesk müziğin doğru adresi 

Ülkemize özgü olan arabesk müzik çok rağbet görmektedir. Her ne kadar genel olarak aşk, hüzün, keder gibi konulara değinilse de mutlu zamanlarda da arabesk müzik dinleyicileri vardır. Bir müzik tarzından çok yaşam tarzı haline gelmiş bir kültürdür. Türkiye'de arabesk müzik denince ilk akla gelen isimler Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay oluyor.

Number One Arabesk kanalı her ne kadar Number One grubuna dahil olsa da henüz frekans yayını bulunmamaktadır. İlerleyen dönemlerde bir frekansa sahip olacağı hakkındaysa her hangi bir bilgi bulunmuyor. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Number One Damar radyosunu takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalar üzerinden de istediğiniz yerde Number One Damar kanalına ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:https://www.numberone.com.tr
  • Adres:Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom
  • Facebook:https://www.facebook.com/Number1FM/
  • Twitter:https://twitter.com/number1tvfm
  • Benzer Aramalar:number one damar