Number One Türk Slow


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Number One Türk Slow

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Number One Türk Slow, adından anlaşılacağı üzere Number One gurubunda yer alan bir radyo kanalıdır. Number One grubunun sunmuş olduğu genel olarak Türkçe Slow şarkılardan oluşan yayında yılların tecrübesi kendisini belli etmektedir. Number One grunu radyoculuk konusunda ülkemizde en kaliteli yayına ve farklı tarzlara sahip olan nadir radyo kanallarından bir tanesidir.

Slow müzik yayını yapılan bu radyo kanalının dinleyici kitlesi de oldukça büyüktür. Başarılı ve tecrübeli ekibi sayesinde özenle seçilen şarkılar tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilere sunulmaktadır. Oldukça emek isteyen bu değerli işi hakkıyla sürdüren bu radyo kanalı dinleyicilerine en kaliteli şarkıları dinletmek için çalışmalarını sürdürmektedir.


Kesintisiz Slow Müzik

Slow müzik denilince genel olarak yavaş bir tempoya sahip olan duygu yüklü şarkılar gelmektedir. Tabi ki slow müzikleri yabancı ve yerli olarak ayırmak mümkündür. Number One Türk Slow radyo kanalı her iki tür içinde kesintisiz bir şekilde yayınlarını sunmaya devam etmektedir. Ayrıca Number One grubunun farklı müzik tarzlarında da kanalları bulunmaktadır.

Number One Türk Slow radyosu henüz bir frekansa sahip değildir. Şimdilik sadece internet üzerinden radyo yayınlarına devam etmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Number One Türk Slow radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Number One mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden Number One Türk Slow radyosuna erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:https://www.numberone.com.tr
  • Adres:Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom
  • Facebook:https://www.facebook.com/Number1FM/
  • Twitter:https://twitter.com/number1tvfm
  • Benzer Aramalar:Number One Türk Slow