Number One FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Number One FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Number One Fm


Özellikle gençlere hitap eden ve oldukça hareketli ve eğlenceli müzikleri sürekli olarak günün 24 saati boyunca sunan Number One FM bünyesinde harika bir vakit geçirme şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca eğer trafiğe yakalanmış iseniz o zaman bu kaliteli radyo sizlere en doğru seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Ülkenin en iyi radyocu ve DJ’lerini bünyesinde barındıran ve bu sayede birbirinden farklı programlar eşliğinde harika bir zaman geçirme olanağı sunan Number One FM, yerli ve yabancı birçok değişik şarkıyı farklı saatlerde sunmaktadır. Özellikle yabancı şarkıları kapsamına alan radyo, oldukça zengin bir seçenek altında en iyi programlar kapsamında büyük bir eğlence içerisinde tüm şarkıları belirli zamanlarla vermektedir.
 
Eğlence için doğru adres
 
Özellikle tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile birlikte güzel bir parti veriyorsanız açılması gereken en doğru Radyo Number One FM olarak ön plana çıkmaktadır. Yüksek sesli ve ritmi yüksek şarkılar yerli ve yabancı olarak düzenli bir şekilde haftanın 7 günü verilmekte ve gençlere hitap ederek kulakların pası silinmektedir. Elbette çok fazla olmasa bile belirli zamanlarda Türk halk müziği ile Türk sanat müziğinin yanı sıra fantezi müzik gibi değişik ve daha ağır şarkıları da radyo bölgesinde bulabilir ve güzel bir zaman geçirme şansını elde edebilirsiniz. Ülkenin her noktasından farklı frekanslar eşliğinde de ulaşabileceğiniz bu özel radyo aynı zamanda web üzerinden de yine yayın hayatına devam etmektedir.
 
Ülkenin en iyi yabancı radyodan
 
Ağırlıklı olarak yabancı şarkıların yer aldığı  Number One FM, şu an için Türkiye'nin en büyük radyolarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Gün içerisinde milyonlarca kişinin dinlediği ve özellikle iş yerlerinde ya da trafikte canı sıkılan kişiler adına büyük bir eğlence sunan harika programlar ile birlikte en güzel şarkılar bu kaliteli canlı radyo kapsamında verilmektedir.  Bunun için tek yapılması gereken siteye giriş yaptıktan sonra radyoyu bularak hemen bağlantı kurup dinlemeye başlamaktır. Özel bir konsept bünyesinde daha çok gençlere hitap ederek en güncel ve en bilindik yabancı sanatçıların şarkılarını sunan Number One FM, istenen her yerden rahat bir şekilde dinlenebilir.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:https://www.numberone.com.tr
  • Adres:Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom
  • Benzer Aramalar:number one fm, number one radyosu, number one yabancı müzik