NTV Spor Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
NTV Spor Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Ntv Spor Radyo


Ülkenin en büyük spor kanalı olarak bilinen ve bir gün içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlenen kanalı ntv sporun bir kolu olan ntv spor radyo ile istediğiniz tüm spor dallarını buradan keyif içerisinde dinleyebilirsiniz. Gün içerisinde üstelik ntv spor kanalının verdiği tüm spor haberleri de anında gerçek zamanlı olarak radyo üzerinden yayınlanmaktadır. Eğer dışarıdaysanız ya da evde tv seyretmiyor iseniz o zaman bu kaliteli radyo kanalı üzerinden aklınıza gelen bütün spor haberlerini detaylı bir şekilde buradan öğrenebilirsiniz. En iyi ve gerçek spor haberleri ile birlikte birbirinden değişik bilgiler de yine bu radyo kanalı bünyesinde radyo dinle ve bütün bilgilere sahip ol.

Kaliteli bir radyo kanalı

Gün içerisinde futbol konusunda büyük takımların detaylı incelenmesi ve idmanları hakkında bilgiler ve son güncellenmiş haberler ile siz de sevdiğiniz takım hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Özellikle de ntv spor kanalı bünyesinde bulunan bütün uzman yorumcuların ve spikerlerin verdikleri bilgileri ya da görüşleri de bu radyo kanalından dinlemek mümkündür. Bunun için sadece siteye girmek ve ntv spor radyoya hızlı bir şekilde bağlanmaktır. Futbol başta olmak üzere aklınıza gelen birçok spor dalı adına en gerçekçi bilgileri bu kanal bünyesinde elde etmeniz mümkündür. Üstelik sadece spor hakkında programlar ya da bilgiler değil, aynı zamanda en güzel şarkılar ile siz de harika bir geçirebilirsiniz. Hem spor haberleri hem de kaliteli müzikler ile bütün bir gün güzel bir zaman geçirebilirsiniz.

Diğer birçok özellik

Bunlar gibi zengin bir çeşit ile haber ya da müziklerin yanı sıra, site bünyesinde iddaa programları da verilerek tüm takımlar hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmanız mümkündür. Belirli günlerde yapılan kaliteli iddaa programları ile birlikte siz de güzel bir kupon yapma şansı bulunabilmektedir. Üstelik kanal bünyesinde verilen ntv spor canlı yayın spor programlarını da yine internet üzerinden isteye giriş yağarak radyoyu açmak sureti ile dinleme şansına erişebilirsiniz. Birbirinden kaliteli haberler bünyesinde siz de spor hakkında en doğru bilgileri bu güzel radyodan öğrenebilirsiniz.

NTV Spor Radyo'nun yayın merkezi İstanbul'da yer aldığından dolayı radyo alıcıları ile dinlenebilmektedir. Bunun için radyo alıcınızı 87.7 frekansına ayarlamanız yeterli olacaktır. Eğer internet üzerinden NTV Spor Radyo dinlemek istiyorsanız web sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden NTV Spor Radyo dinleyebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web:http://www.ntvradyo.com.tr/
  • Adres:Doğuş Yayın Grubu A.Ş. Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - SARIYER / İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/ntvradyo
  • Twitter:https://twitter.com/ntvradyo
  • Benzer Aramalar:ntv spor radyo frekans, a spor radyo dinle, ntv spor radyo frekans 2017, ntv spor radyo frekans 2016, 87.7 ntv spor radyo dinle, ntv spor radyo izmir, ntv spor radyo yayın akışı, ntv spor radyo frekans istanbul 2016