NTV Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
NTV Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ntv Radyo

Ülke çapında büyük bir televizyon ağına sahip olan ntv bünyesinde bir de tüm ülkeye kaliteli bir yayın yapan radyosu da bulunmaktadır. Günün erken saatlerinden itibaren kanalın verdiği tüm haberler canlı yayın kalitesi ile bu büyük radyo bünyesinde dinleyebilir ve bu sayede her nerede olursanız olun, gerçek zamanlı olarak ülke içerisinde olup biten bütün haberlerden de en gerçekçi şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken site üzerinde giriş yaparak radyoya bağlanmak ve daha sonra da en kaliteli biçimde tüm bilgileri almaktır. Ülke siyasetinden ekonomiye ya da spordan günlük yaşam içerisinde olan her şey hakkında en detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik sağlık ile ilgili haberler ve kültür sanat hakkında da yine en gerekçi haberleri de yine canlı radyo dinle bünyesinde tüm çıplaklığı ve gerçekçiliği ile birlikte öğrenebilirsiniz.

 En yalın haberler

 Çok uzun yıllardır sadece her alandan haberler veren ntv ailesi bünyesinde, buna paralel olarak aynı şekilde ntv radyo da yine en kaliteli bilgiler ışığı altında son derece geniş çaplı bir bilgi vermektedir. Bünyesinde bulunan ve büyük bir tecrübe ile hizmet veren radyocular sayesinde de yine radyo üzerinden canlı yayın belirli aralıklar ile yapılmakta ve bu sayede dinleyicilere farklı yorumlar eşliğinde en kaliteli bilgiler verilmektedir. Gündüz erken saatlerde bir önceki gün adına neler olup bittiği konusu hakkında geniş bir bilgi imkânı sağlanırken, aynı zamanda öğlene doğru ülke ve dünya ekonomisi hakkında yine en detaylı bilgiler sunulmakta ve dinleyiciler bu konuda bilgilendirilmektedir.

 Gerçek haberler

 En gerçek haberler ile siz de birçok değişik konu adına bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer o zaman tek yapmanız gereken bu kaliteli radyo kanalına geçiş yapmak için siteyi kullanmak ve istenilen her hangi bir yerden giriş yağarak hemen en kaliteli bilgileri almaktır. Ntv le ortak bir yayın yürüten bu kaliteli radyo bünyesinde, aynı şekilde zaman zaman ntv spor ile de yine ortak bir yayın yapılmakta ve yorum programları canlı olarak radyo üzerinden verilmektedir.

NTV radyonun 16 farklı yerde karasal yayını bulunmaktadır. Karasal yayınlarını dinlemek için İstanbul'da 102.8, Ankara'da 104.0, Balıkesir'de 103.0, İzmir'de 95.7 frekanslarını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak NTV radyoyu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamalar ile istediğiniz yerden NTV radyoya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web:https://www.ntvradyo.com.tr
  • Adres:Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - SARIYER / İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/ntvradyo
  • Twitter:https://twitter.com/ntvradyo
  • Benzer Aramalar:ntv radyo frekans