Nizip Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Nizip Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Nizip Radyo, Gaziantep'in yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın sunan radyo kanalının genel yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Gaziantep'de karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Nizip Radyo kanalının karasal yayını Gaziantep'de yer aldığı için en fazla dinleyici sayısı bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Gaziantep bölgesi haricindeki bölgelerden de kolaylıkla dinlenebilir. Karışık tarzda bir yayın akışı sunan radyo kanalı bu sayede büyük bir kitleyi hedef olarak almıştır.

Gün içinde türkü, Türk halk müziği, yöresel müzik, pop müzik, arabesk gibi farklı müziklere yer veren radyo kanalı yayın çeşitliliği sayesinde diğer kanalların bir adım önüne geçmeyi başarmıştır. Gaziantep'de yer alan halkın büyük ilgisini gören radyo kanalı yayınlarıyla dinleyicilerini kendisine bağlamaktadır.


Gaziantep'in radyo kanalı; Nizip Radyo

Nizip Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmüştür. Her ne kadar ülkemizde radyoculuk sektörü geriliyor olsa bile Nizip Radyo tüm hızıyla yayınlarını devam ettirmektedir. Aynı zamanda kalitesinden ödün vermeyen radyo kanalı bölgenin önemli kuruluşlarından bir tanesidir.

Nizip Radyo TV bünyesinde yer alan radyo kanalının yayıncıları da radyoculuk alanında oldukça profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Radyo da paylaşılan şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır. Ayrıca radyoda yapılan programları dinlerken hem keyifli sohbetlere tanık olabilirsiniz hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Nizip Radyo'nun teknik ekibi de işinde oldukça iyi bir şekilde çalışmaktadır. Gaziantep'in tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının ekibi aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmayı hedeflemektedir. Bunun yanında hem karasal yayın üzerinden hemde internet üzerinden yapılan yayınların kesintisiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Nizip Radyo'nun Gaziantep'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Gaziantep'de Nizip Radyo dinlemek için 103.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Nizip Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Nizip Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0342 517 20 63
  • Web:http://www.nrtmedya.com
  • Adres:Saha Mah. Atatürk Cad. Belediye İşh. K:6 Nizip, Gaziantep
  • Facebook:https://www.facebook.com/NizipRadyoTelevizyon/
  • Benzer Aramalar:Nizip Radyo