Niğde FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Niğde FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Niğde FM, adından da anlaşılacağı üzere Niğde'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayınlarının büyük bir kısmını Türk halk müziği, yöresel türküler ve arabesk şarkılar oluşturmaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan Niğde FM aynı zamanda Niğde'de karasal yayına da sahiptir.

Karasal yayınının bu bölgede yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla ülkemizin dört bir yanından kolaylıkla dinlenebilmektedir. Oldukça geniş bir yayın tarzına sahip olduğu için büyük bir kitleye hitap etmektedir ve Niğde halkının en çok tercih ettiği radyo kanallarından bir tanesidir.


Burada yalnızca müzik konuşur

Niğde FM, yayınlarında 'burada sadece müzik konuşur' sloganını kullanmaktadır. Niğde'nin en değerli radyo kanallarından bir tanesi Niğde FM, gerek türküleriyle, gerek damar şarkılarıyla en kaliteli yayınları sunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibinin özenle seçerek hazırladığı şarkı listesiyle beraber en iyi şarkılara da Niğde FM'de yer verilmektedir.

Niğde FM'in Niğde'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Niğde'de Niğde FM dinlemek için 91.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Niğde FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla dilediğiniz yerden Niğde FM'e ulaşabilirsiniz.

  • Telefon:0 546 281 51 51
  • Web:http://www.nigdefm.net
  • Adres:Ahipaşa Mah. Dr. Hüseyin Ülkü Cad. Niğde Merkez, Niğde
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyonigde/
  • Benzer Aramalar:Niğde FM