Mydonose Türk


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Mydonose Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Mydonose Türk, Karnaval gurubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Adından tahmin edeceğiniz üzere Türkçe hit müziklerin yayını yapılmaktadır. Karnaval grubunun önemli parçalarından bir tanesi olan Mydonose Türk kalitesini her yönüyle hissettirmektedir. Bilindiği gibi Radyo Mydonose Türkiye'nin önemli radyo kanallarından bir tanesiyken Radyo Mydonose Türk de sadece Tükçe müzik yayınları yapılmaktadır.

Genel içerik olarak pop müzik yayını yapılan radyo kanalı ülkemizin her kesimine hitap etmektedir. Pop müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzından bir tanesidir. Aynı zamanda pop müzik yayını yapan pek çok radyo kanalı bulunmaktadır. Mydonose Türk radyosu da bunlardan bir tanesidir. Son dönemlerin en popüler şarkılarını dinlemek için en iyi alternatiflerden bir tanesidir.


Sadece Hit Müzik

Mydonose Türk radyo kanalı eski zamanlarından beri 'Sadece Hit Müzik' sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Karnaval grubunda yer aldığı için radyoculuk konusunda kaliteyi hissettirmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle hazırladığı şarkı listesi dinleyicilerle paylaşılmaktadır.

Mydonose Türk eski zamanlarda karasal yayına sahipti ancak günümüzde sadece internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Mydonose Türk radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Karnaval'ın resmi web sitesinden radyoda en son çalınmış olan 10 şarkıya da erişebilirsiniz. Bunun yanında Karnaval'ın mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden Mydonose Türk kanalına erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/mydonoseturk
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/mydonoseturkpop/
  • Twitter:https://twitter.com/mydonosetr
  • Benzer Aramalar:Mydonose Türk