Moda FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Moda FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Moda FM, Ordu'nun Ünye ilçesinden yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği arabesk-fantezi müziklerden oluşan radyo kanalında aynı zamanda yöresel müziklere de yer verilmektedir. Yayın merkezinden karasal yayın sunan Ordu FM, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Moda FM'in karasal yayını Ordu'da yer aldığından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından dinlenebilmektedir. Yayın tarzıyla özellikle Karadeniz bölgesinin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.


Ordu'nun radyosu Moda FM

Arabesk müzik ülkemizin en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için oldukça rağbet görmektedir. Moda FM kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Teknolojik altyapısı ile beraber en net ses kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda yayın ekibi tarafından özenle hazırlanan şarkı listesiyle en güzel yayınlara imza atmaktadır.

Moda FM'in Ordu da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ordu ve çevre illerde Moda FM dinlemek için 94.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Moda FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Moda FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0 532 484 03 88
  • Web:http://www.modafm.com.tr
  • Adres:Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi Numara 15 (Bim Market Üstü) 52300
  • Facebook:https://www.facebook.com/modafm52
  • Twitter:https://twitter.com/ModaUnye
  • Benzer Aramalar:Moda FM